Lisa elule vürsti

VÕIDA
VÜRSTIGA!

Nõo Lihavürsti suitsuvorstid ja -salaamid on kuulsust kogunud nii Eestis kui ka välismaal. Mis on Nõo Lihavürsti toodete edu saladuseks? Esimesena tooksime välja toodete traditsioonilise valmistamisviisi, sest kõik suitsuvorstid valmivad tõelise, naturaalse lepalaastu suitsuga, mis tagab õige maitse ning tugevuse. Teisena tooksime välja kvaliteetse tooraine, millest valmivad imemaitsvad tooted, mis omakorda on maitsestatud kvaliteetsete maitseainetega. 

Sel kevadel kuulutas Nõo Lihavürst välja suure tarbijamängu ning lisas loosirattasse uhkeid auhindu, mis lähevad loosi Nõo Lihavürsti sõprade vahel. Osalemine on imelihtne! Kõik, kes ostavad Nõo Lihavürsti kampaaniakleepsuga tähistatud suitsuvorste ja -salaamisid ning registreerivad ostutšeki siinsamas veebikeskkonnas, võivad võita erinevaid auhindu.

3 LIHTSAT SAMMU, KUIDAS KAMPAANIAS OSALEDA:

1. Osta Nõo Lihavürsti kampaaniakleebisega tähistatud tooteid ning jäta ostutšekk alles.

2. Registreeri oma ostutšekk siin lehel olevas vormis ning hoia kindlasti ostutšekk alles, kuna seda on võidu kättesaamiseks tarvis.

3. Korda tegevust, sest nii on veel suurem võimalus võita!

Toodete-pildid-2

OSALE LOOSIS!

Järgmiseid lahtreid täites, saad osaleda loosis. Täida lihtne vorm, kontrolli andmete õigsust ja vajuta SAADA. Kui loosiõnn naeratab, siis võtame Sinuga kindlasti ühendust!

Pea meeles, et üht ostutšeki numbrit saad kasutada ainult ühe korra. Sama ostutšeki mitmekordsel registreerimisel osaleb ainult esimesena saabunud registreerimine.

Aprilli võitjad:

Röster: Tagne Ratassepp
Soola-ja pipratoos: Argo Kull

Mai võitjad:

Röster: Merle Silla
Soola-ja pipratoos: Malle Ennok

Juuni võitjad:
Röster: Rein Eensalu
Soola-ja pipratoos: Laura Kuldkepp

LIHAVÜRSTIVÄÄRILISED AUHINNAD

auhinnad

Iga kuu läheb loosi üks tõeliselt stiilne ja armas SMEGi röster. See ilus punane abimees kulub igasse kööki suurepäraselt. Kokku on loosis 3 rösterit.

Iga kuu läheb loosi ka komplekt puidust pipra- ja soolatoose, mis sobivad kaunistama iga lihasõbra kodu.

Kampaania reeglid

1. Nõo Lihavürsti tarbijamäng “Võida vürstiga!” (edaspidi kampaania) toimub ajavahemikus 01.04.2019 kuni 30.06.2019. Kampaania korraldajaks on Nõo Lihatööstus AS (edaspidi korraldaja), Voika tn 18, Nõo, Tartumaa, 61601, registrikood: 10005487

2. Kampaania auhindadeks on SMEG-i röster, mida loositakse iga kuu välja 1 tk, kokku 3 tk. Teisteks kampaania auhindadeks on pipra- ja soolatoosi komplekt, mida loositakse iga kuu välja 1 tk, kokku 3 tk.

3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

4. Kampaanias osalemiseks tuleb osta vähemalt üks kampaaniamärgisega Nõo Lihavürsti suitsuvorst või -salaami ning registreerida vastava ostu ostutšeki number kodulehel www.noo.ee/voida.

5. Registreeritud ostutšekk tuleb säilitada kampaania lõpuni. Auhinna kättesaamiseks on vajalik esitada kampaania korraldajale ostutšekk.

6. Loosimises osalemiseks võib ühe ostutšeki numbri esitada ainult ühe korra. Ühe ostutšeki mitmekordsel registreerimisel osaleb ainult esimesena saabunud registreering.

7. Kodulehel registreerimisega kinnitab kampaanias osaleja korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud kõikide tingimustega.

8. Kampaania ajavahemikul 01.04.2019 – 30.06.2019 loositakse iga nädal kampaanias osalejate vahel välja üks SMEG-i röster. Rösteri loosimises osalevad kõik kuu jooksul reeglitele vastavalt kodulehel registreerunud isikud. Kõik kodulehel registreerunud osalevad rösteri loosimises ühe ostutšeki numbriga ühe korra. Röstereid loositakse välja kampaania perioodil igal kuu lõpu viimasel päeval. Esimene röster loositakse välja 30.04.2019 ja viimane röster 30.06.2019. 

9. Kampaania ajavahemikul 01.04.2019 – 30.06.2019 loositakse iga nädal kampaanias osalejate vahel välja üks komplekt pipra-ja soolatoose. Komplekti loosimises osalevad kõik kuu jooksul reeglitele vastavalt kodulehel registreerunud isikud. Kõik kodulehel registreerunud osalevad komplekti loosimises ühe ostutšeki numbriga ühe korra. Komplekte loositakse välja kampaania perioodil igal kuu lõpu viimasel päeval. Esimene röster loositakse välja 30.04.2019 ja viimane röster 30.06.2019. 

10. Võitjate nimed avaldatakse internetis aadressil www.noo.ee/voida hiljemalt loosimisele järgneval tööpäeval.

11. Võitjatele saadetakse teade e-maili teel ja postitatakse registreerimisel märgitud pakiautomaati. Auhindu hakatakse väljastama alates 01.05.2019.

12. Juhul kui võitja ei vasta korraldaja poolt kehtestatud kampaania tingimustele või kui ta ei ole alles hoidnud selgelt ja loetavalt ostutšekki, millel oleva numbri ta korraldajale saatis, samuti juhul, kui auhinna võitjaga ei ole hiljemalt kahe nädala jooksul alates internetis www.noo.ee/voida võitja nime avalikustamist kontakti saadud, on korraldajal õigus auhind üle andmata või valida teine võitja.

13. Oma isikuandmetega registreerimisega kampaaniasse annab klient nõusoleku tema isikuandmete töötlemiseks kampaania läbiviimiseks vastavalt kampaaniareeglitele, sealhulgas tema nime avalikustamiseks kodulehel ja Nõo Lihavürsti sotsiaalmeedias juhul, kui ta osutub vaheauhindade või peaauhinna võitjaks. AS Nõo Lihatööstus kustutab kõik kampaania perioodil registreerinud klientide andmed 3 kuu möödudes pärast kampaania lõppu.

16. Kampaanias ei või osaleda korraldaja, Nõo Lihatööstus AS, samuti Agentuur La Ecwador OÜ töötajad.

17. Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhindasid ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas, va juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga korraldaja otsusel.

18. Auhindade võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.

19. Kampaanias osaleja poolt kampaania tingimuste eiramise, korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral (kampaanialehe mittetöötamine; korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada mobiiltelefoni numbril, millega registreeruti), mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta korraldaja kampaanias osaleja auhindade loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

20. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.

21. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.

22. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldaja poolt määratud kampaania läbiviijale märksõnaga “Nõo Lihavürsti kampaania” aadressil Agentuur La Ecwador OÜ, Vabaduse pst 60a, Tallinn, 11621 või e-mailil kampaania@laecwador.ee.

Tooted on saadaval kõikides hästivarustatud kauplustes üle Eesti.