Vaakum-keedukutter BERTSCH Laska KUX500 - Nõo Lihavürst
Lisa elule vürsti

„Keskmise suurusega ettevõtjate ja suurettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetus (MAK 2014-2020 meede 4.2.2) TEINE TAOTLUSVOOR 2016“ raames vaakum-kutri soetamine.

Tegemist on Austria ettevõtte BERTSCH-Laska valmistatud vaakum-keedukutriga KUX500, mille abil valmistatakse peenendatud lihatooteid nagu keeduvorstid, viinerid, sardellid, emulsioonid jt. Lisaks võimaldab seade valmistada ka eelnevat keetmist vajavaid peenendatud tooteid nagu pasteedid, omades seadmesisest kinnist keedufunktsiooni.

Eesmärgid ja oodatavad tulemused:

Vaakum-keedukutter BERTSCH Laska KUX500 investeeringu eesmärk oli suurendada üldist peenendatud lihatoodete tootmismahtu. Valitud seadme tootlikkus annab kogutoodangu mahu kasvu ca 3 korda ja võimaldab paremini jagada erinevate peenendatud tootegruppide ettevalmistamist senise ja uue kutri vahel. Samuti võimaldab BERTSCH-Laska KUX500 kutter valmistada tervikprotsessina eelnevat keetmist vajavaid tooteid nagu pasteedid, vähendades oluliselt tootmiskadusid ja muutes tootmist efektiivsemaks. Uus kutter maandab ka olulisel määral tootmisriske, kuna ta asendab vajadusel vana seadet ja ka vastupidi. Seadme käivitamine sujus ilma tõrgeteta ja võimaldab täna lubatud tootmismahu kasvu.

Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
online free course
download intex firmware
Free Download WordPress Themes