Inimesed

Juhatus

Toomas Kruustük – tegevjuht: toomas(ät)noo.ee, tel: +372 7302030
Simmo Kruustük – müügi- ja turundusjuht: simmo(ät)noo.ee, tel: +372 7302028
Ragnar Loova – finantsjuht: ragnar.loova(ät)noo.ee, tel:+372 7302030
Heli Allabert – pearaamatupidaja: heli(ät)noo.ee, tel: +372 7302033

Finantsosakond

Ragnar Loova – finantsjuht, ragnar.loova(ät)noo.ee, tel: +372 7302030

Heli Allabert – pearaamatupidaja, heli(ät)noo.ee, tel: +372 7302033

Kadri Sepp-Jürisoo – raamatupidaja, kadri(ät)noo.ee, tel: +372 7302033

Katrin Treial  raamatupidaja, katrin.treial(ät)noo.ee, tel: +372 7302033

Helen Kähr – raamatupidaja, helen(ät)noo.ee, tel: +372 7302033

Tehnikaosakond

Priit Raudsepp – tehnikajuht, priit.raudsepp(ät)noo.ee, tel: +372 7302030

Tootmisosakond

Anne Värä – peatehnoloog, anne(ät)noo.ee, tel: +372 7302030
Harri Kubri – tootmisjuht, harri(ät)lihavyrst.ee, tel: +372 7302030

Ostuosakond

Mehis Mehide – ostujuht, mehis(ät)noo.ee; tel: +372 5171367

Priit Tammesalu – ostujuhi assistent, priit.tammesalu(ät)noo.ee; tel: +372 7302030

Müügiosakond

KAUBA TELLIMINE – myyk(ät)noo.ee, tel: +372 7302020

Simmo Kruustük – müügi- ja turundusdirektor, simmo(ät)noo.ee, tel: +372 7302028

Merily Müürsepp – turundusspetsialist, merily(ät)noo.ee, tel: +372 53470867

Maris Kõrv – turundusassistent, maris(ät)noo.ee, tel: +372 5880 9967

Ülle Vool – müügi- ja turundusassistent, ylle(ät)noo.ee, tel: +372 7302028

Katharina Kalavus – Snakkeri brändi assistent, katharina(ät)noo.ee, tel: +372 730 2026

Kairi Ots – müügiesindaja (Tallinn ja Harjumaa), kairi(ät)noo.ee, tel: +372 5233641

Ulvi Meriste – müügiesindaja (Tallinn ja Harjumaa), ulvi.meriste(ät)noo.ee, tel: +372 5144578

Kätlin Marist – müügiesindaja (Tallinn ja Harjumaa), katlin(ät)noo.ee, tel: +372 53421214

Aniita Otsa – müügiesindaja (Tartu ja Lõuna-Eesti), aniita.otsa(ät)noo.ee, tel: +372 5233642

Anu Peremees – müügiesindaja (Edela- ja Lääne-Eesti), anu(ät)noo.ee, tel: +372 5233651

Ene Jaup müügiesindaja (Ida-Virumaa), ene.jaup(ät)noo.ee, tel: +372 53044656

Jana Samolberg – müügiesindaja (Lääne-Virumaa), jana.samolberg(ät)noo.ee, tel: +372 5099645

Elle Õigus – müügiassistent, elle(ät)noo.ee, tel: +372 7302020

Svetlana Praakle – müügiassistent, svetlana.praakle(ät)noo.ee, tel: +372 7302020

Helle Kristovas – müügiassistent, helle(ät)noo.ee, tel: +372 7302020

Personaliosakond

Helena Talviki Tarto – sekretär – juhiabi, helena(ät)noo.ee; tel: +372 7302030