Inimesed

Juhatus

Toomas Kruustük – Tegevjuht: toomas@noo.ee, tel: 7302030
Simmo Kruustük – Müügi- ja turundusdirektor: simmo@noo.ee, tel: 7302028
Ragnar Loova – Finantsjuht: ragnar.loova@noo.ee, tel: 7302030
Heli Allabert – Pearaamatupidaja: heli@noo.ee, tel: 7302033
Piia Nämi – Ostujuht: piia@noo.ee, tel +372 56238225

Finantsosakond

Ragnar Loova – Finantsjuht; ragnar.loova@noo.ee; tel: 7302030

Heli Allabert – Pearaamatupidaja; heli@noo.ee; tel: 7302033

Kadri Sepp-Jürisoo – Raamatupidaja; kadri@noo.ee; tel: 7302033

Katrin Treial Raamatupidaja; katrin.treial@noo.ee; tel: 7302033

Helen Kähr – Raamatupidaja; helen@noo.ee; tel: 7302033

Tehnikaosakond

Priit Raudsepp – Tehnikajuht; priit.raudsepp@noo.ee; tel: 7302030

Toomas Jürimäe – Insener; toomasj@noo.ee; tel: 7302030

Tootmisosakond

Anne Värä – Peatehnoloog; anne@noo.ee; tel: 7302030
Harri Kubri – Tootmisjuht; Harri@lihavyrst.ee; tel: 7302030

Ostuosakond

Piia Nämi – Ostujuht; piia@noo.ee; tel: 56238225

Priit Tammesalu – Ostujuhi assistent; priit.tammesalu@noo.ee; tel: 7302030

Müügiosakond

KAUBA TELLIMINE – myyk@noo.ee; tel: +372 7302020

Simmo Kruustük – Müügi- ja turundusdirektor; simmo@noo.ee; tel: 7302028

Ülle Vool – Müügi- ja turundusassistent; ylle@noo.ee, tel: 7302028

Siret Mõttus – Turundusjuhi assistent, kauba kvaliteediga seotud probleemid; siret@noo.ee, tel: 7302028

Kairi Ots – Müügiesindaja (Tallinn ja Harjumaa); kairi@noo.ee, tel: 5233641

Ulvi Meriste – Müügiesindaja (Tallinn ja Harjumaa); ulvi.meriste@noo.ee, tel: 5144578

Anna-Kaia Kikkas – Müügiesindaja (Tallinn ja Harjumaa); anna@noo.ee, tel: 53421214

Aniita Otsa – Müügiesindaja (Tartu ja Lõuna-Eesti); aniita.otsa@noo.ee, tel: 5233642

Anu Peremees – Müügiesindaja (Edela- ja Lääne-Eesti); anu@noo.ee, tel: 5233651

Ene Jaup – Müügiesindaja (Ida-Virumaa); ene.jaup@noo.ee, tel: 53044656

Jana Samolberg – Müügiesindaja (Lääne-Virumaa); jana.samolberg@noo.ee, tel: 5099645

Elle Õigus – Müügiassistent; elle@noo.ee, tel: 7302024

Svetlana Praakle – Müügiassistent; svetlana.praakle@noo.ee, tel: 7302025

Merlin Abedi – Müügiassistent; merlin@noo.ee, tel: 7302029