Inimesed

Juhatus

Toomas Kruustük – Tegevjuht: toomas(ät)noo.ee, tel: 7302030
Simmo Kruustük – Müügi- ja turundusjuht: simmo(ät)noo.ee, tel: 7302028
Ragnar Loova – Finantsjuht: ragnar.loova(ät)noo.ee, tel: 7302030
Heli Allabert – Pearaamatupidaja: heli(ät)noo.ee, tel: 7302033

Finantsosakond

Ragnar Loova – Finantsjuht; ragnar.loova(ät)noo.ee; tel: 7302030

Heli Allabert – Pearaamatupidaja; heli(ät)noo.ee; tel: 7302033

Kadri Sepp-Jürisoo – Raamatupidaja; kadri(ät)noo.ee; tel: 7302033

Katrin Treial Raamatupidaja; katrin.treial(ät)noo.ee; tel: 7302033

Helen Kähr – Raamatupidaja; helen(ät)noo.ee; tel: 7302033

Tehnikaosakond

Priit Raudsepp – Tehnikajuht; priit.raudsepp(ät)noo.ee; tel: 7302030

Tootmisosakond

Anne Värä – Peatehnoloog; anne(ät)noo.ee; tel: 7302030
Harri Kubri – Tootmisjuht; Harri(ät)lihavyrst.ee; tel: 7302030

Ostuosakond

Mehis Mehide – Ostujuht; mehis(ät)noo.ee; tel: 5171367

Priit Tammesalu – Ostujuhi assistent; priit.tammesalu(ät)noo.ee; tel: 7302030

Müügiosakond

KAUBA TELLIMINE – myyk(ät)noo.ee; tel: +372 7302020

Simmo Kruustük – Müügi- ja turundusdirektor; simmo(ät)noo.ee; tel: 7302028

Ülle Vool – Müügi- ja turundusassistent; ylle(ät)noo.ee, tel: 7302028

Merily Müürsepp – Turundusspetsialist; merily(ät)noo.ee, tel: 53470867

Kairi Ots – Müügiesindaja (Tallinn ja Harjumaa); kairi(ät)noo.ee, tel: 5233641

Ulvi Meriste – Müügiesindaja (Tallinn ja Harjumaa); ulvi.meriste(ät)noo.ee, tel: 5144578

Kätlin Marist – Müügiesindaja (Tallinn ja Harjumaa); katlin(ät)noo.ee, tel: 53421214

Aniita Otsa – Müügiesindaja (Tartu ja Lõuna-Eesti); aniita.otsa(ät)noo.ee, tel: 5233642

Anu Peremees – Müügiesindaja (Edela- ja Lääne-Eesti); anu(ät)noo.ee, tel: 5233651

Ene Jaup – Müügiesindaja (Ida-Virumaa); ene.jaup(ät)noo.ee, tel: 53044656

Jana Samolberg – Müügiesindaja (Lääne-Virumaa); jana.samolberg(ät)noo.ee, tel: 5099645

Elle Õigus – Müügiassistent; elle(ät)noo.ee, tel: 7302020

Svetlana Praakle – Müügiassistent; svetlana.praakle(ät)noo.ee, tel: 7302020

Helle Kristovas – Müügiassistent; helle(ät)noo.ee, tel: 7302020

Personaliosakond

Eeva Adamson – Personalispetsialist; eeva(ät)noo.ee; tel: 5307 3447